MODYO TV ’nin doğduğu yer İstanbul.. Dünyanın sayılı metropollerinden birinde doğmuş modern ve şehirli bir kanal…Tam bir İstanbullu. Dur durak bilmeyen şehrin ritmine ayak uyduran, enerjik ve İstanbul’un güzelliklerine durup bakabilen bir kanal. İstanbul’a içinden bakıyor. Bir an metrobüste, bir an otobüste… Çarşı pazar sokaklarda, hayata bazen bir plazanın camından bazen bir seyyar satıcının gözünden bakıyor, vapurdan kuşlara simit atıyor, koşup metroya biniyor ve trafiği alt etmenin keyfiyle belki konsere belki de sıcacık evine koşuyor.

MODYO TV’nin felsefesi, her köşesine tekrar tekrar hayran olduğumuz, her köşe başında tarihe dokunabildiğimiz, yıllar yılı şarkılara şiirlere konu olan bu güzel şehre ve insanlarını mutlu etmektir.

MODYO TV bu güzel şehrin güzel insanlarının yolculuklarını keyfe dönüştürmeyi amaçlıyor ve günde milyonlarca kişiye ulaşmanın sorumluluğuyla, gelişmeye, yenilenmeye devam edecek.

Modyo - Biz Kimiz
Videolarınız Artık Modyo'da
Artık sizler de kendi çektiğiniz videoları bizlere gönderebilir ve modyo ekranlarında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz... Videonuzu göndermek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli...